WIT Akademia - szkolenia kursy warsztaty certyfikaty

Warsztaty Grafiki Cyfrowej 3D - poziom zaawansowany
Podczas warsztatu zaawansowanego skupimy się na tworzeniu realistycznie wyglądających wizualizacji w dwóch środowiskach.

Nazwa Pierwsze zajęcia Miejsce Cena od osoby
Warsztaty Grafiki Cyfrowej 3D - ZAAWANSOWANE (wtorki) 10.10.2017 WIT WSISiZ (Newelska 6) 450 zł

Warsztaty Grafiki Cyfrowej to profesjonalnie prowadzone warsztaty, które mają na celu przygotowanie uczestników do tworzenia własnych fotorealistycznie wyglądających wizualizacji przedmiotów, o różnym stopniu skomplikowania.

Podstawowym pakietem oprogramowania, z którego będą korzystać uczestnicy jest Blender 3D. Jest to zaawansowany program do tworzenia oraz edycji grafiki wektorowej 3D, rozpowszechniany nieodpłatnie na podstawie licencji otwartej. Na warsztatach zaawansowanych  będą również zajęcia w środowisku Unreal Engine 4.

Po więcej informacji zapraszamy na www.facebook.com/wgcwit/.

Podczas warsztatu zaawansowanego skupimy się na tworzeniu realistycznie wyglądających wizualizacji w dwóch środowiskach. Pierwszym z nich będzie Blenderowy Cycles i to właśnie nim będziemy się zajmowali przez pierwszą połowę semestru. Pierwszym zadaniem każdego uczestnika kursu będzie stworzenie fotorealistycznej wizualizacji wybranego przez siebie pomieszczenia i na to zajęcie przewiduję okres 7 zajęć. Następnie wchodzimy w zupełnie nowe środowisko, którym jest Unreal Engine 4 i to właśnie nim będziemy zajmować się przez resztę semestru. Tu pojawia się drugie zadanie które przed wami postawię, a będzie nim wizualizacja pomieszczenia w Unreal Engine 4.

Wymagana kwalifikacja od prowadzącego, rejestracja on-line oraz opłata za kurs - 450 zł

Rekrutacja na kurs zaawansowany wymaga przesłania pracy która potwierdzi, że znasz podstawy pracy z Blenderem (nie chodzi o selekcje najlepszych kandydatów, prowadzący chce mieć pewność, że podczas zajęć nie będziecie wracali do podstaw). Prace prześlij na adres: Dylski3d@gmail.com, jak otrzymasz od prowadzącego wiadomość e-mail, że się kwalifikujesz zarejestruj się on-line. Następnie prześlij potwierdzenie wpłaty 450 zł na adres rekrutacji: rekrutacja@wit.edu.pl i czekaj na potwierdzenie od Biura Rekrutacji, że jesteś przyjęty na warsztat.

Szczegóły:

Warsztat  to  15 zajęć, każde po 3 godz. lekcyjne (3x45 min + przerwy)
Grupa zaawansowana startuje w wtorek 10 października.

Zajęcia będą prowadzone raz w tygodniu w godzinach 18:00-21:00
(jednak zastrzegamy, że godzina ta może się zmienić +/- 1h).

Grupa zaawansowana (max. 15 osób)

Jeśli nie uzbieramy grupy czekamy kolejny tydzień, aż zgłosi się 12 osób.

Jaka jest cena?

Cena uczestnictwa w warsztatach to 450 PLN od osoby.

Pokrywa ona udział w 45 godz. zajęć z prowadzącym oraz materiały dodatkowe i pomoce naukowe regularnie przez niego dostarczane

Kto prowadzi warsztaty?

Konrad Dylski, absolwent studiów I stopnia na kierunku grafika o specjalności Technologie Multimedialne, który kontynuuje naukę na studiach magisterskich, animator studenckiego koła graficznego.


< Poziom podstawowy


UWAGA: Faktury będą wystawiane "automatycznie" jeśli zgłoszą Państwo taką potrzebę w mailu: kasa@wit.edu.pl, niemniej w celu uzyskania szczegółowych wyjaśnień może być konieczny kontakt z kwesturą tel. (22) 34 86 513.

Faktury wystawiane są firmom i osobom indywidualnym.

ZAPISZ SIĘ

Rejestracja dostępna jest tylko dla posiadaczy konta w systemie UBIK. Jeżeli nie masz konta UBI załóż je teraz.

Tworzenie konta UBI

Jeżeli posiadasz już konto w UBIK zaloguj się i zarejestruj on-line.

Rejestracja on-line