WIT Akademia - szkolenia kursy warsztaty certyfikaty

Warsztaty Grafiki Cyfrowej 3D
Warsztaty Grafiki Cyfrowej to profesjonalnie prowadzone warsztaty, które mają na celu przygotowanie uczestników do tworzenia własnych fotorealistycznie wyglądających wizualizacji przedmiotów, o różnym stopniu skomplikowania.

Nazwa Pierwsze zajęcia Miejsce Cena od osoby
szczegóły wkrótceWIT WSISiZ (Newelska 6) brak

Warsztaty Grafiki Cyfrowej 3D

Nowa edycja

W tym semestrze skupiamy się na różnych technikach modelowania Hard Surface. Będziemy tworzyć modele zarówno High jak i Low Poly co wiąże się z wypalaniem tekstur, tworzeniem LOD’ów i przygotowaniem uczestników do podjęcia pierwszych kroków w branży reklamowej / gamedevie. 

Podstawowe informacje

Warsztat to 15 zajęć, każde po 3 godz. lekcyjne (3x45 min + przerwy)
Grupa / max. 15 osób.

Zajęcia będą prowadzone raz w tygodniu w godzinach 18:00-21:00 (jednak zastrzegamy, że godzina ta może się zmienić +/- 1h).

Cena

Cena uczestnictwa w warsztatach to 450 PLN od osoby.

Pokrywa ona udział w 45 godz. zajęć z prowadzącym oraz materiały dodatkowe i pomoce naukowe regularnie przez niego dostarczane.

Wymagana rejestracja on-line.

Zarejestruj się on-line, prześlij potwierdzenie wpłaty 450 zł na adres rekrutacji: rekrutacja@wit.edu.pl i czekaj na potwierdzenie od Biura Rekrutacji, że zostałeś przyjęty na warsztat.

Dla kogo?

Dla wszystkich zainteresowanych. Nie ważne czy dopiero zaczynasz czy zgubiłeś/aś się w trakcie wędrówki. Zaczynamy od poziomu podstawowego.

Prowadzący

Konrad Dylski, absolwent Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i zarządzania w Warszawie. Pracę zawodzie zaczął w roku 2012. Kilkuletnie doświadczenie w branży reklamowej zarówno przez freelance jak i pracę w studio. Od półtora roku grafik głównie w branży gamedev (Blender/Unity/Unreal Engine). W wolnej chwili nauczyciel akademicki z kilkuletnim stażem. 

Oprogramowanie

Blender 3D - program któremu nie można zbyt wiele zarzucić - ze względu na potężne możliwości i licencje Open Source,a także zapewnioną przez niezliczoną ilość wtyczek wygodę użytkowania coraz chętniej używany w branży.

Terminy zajęć

4 kwietnia, 11 kwietnia, 18 kwietnia, 25 kwietnia,
9 maja, 16 maja, 23 maja, 30 maja,
6 czerwca, 13 czerwca, 20 czerwca, 27 czerwca,
4 lipca, 11 lipca, 18 lipca

Godzina 18.00-21.00


Faktury VAT: Skontaktuj się z Kwesturą: kwestura-kasa@wit.edu.pl.

ZAPISZ SIĘ

Rejestracja dostępna jest tylko dla posiadaczy konta w systemie UBIK. Jeżeli nie masz konta UBI załóż je teraz.

Tworzenie konta UBI

Jeżeli posiadasz już konto w UBIK zaloguj się i zarejestruj on-line.

Rejestracja on-line