WIT Akademia - szkolenia kursy warsztaty certyfikaty

Warsztaty Grafiki Cyfrowej 3D
Przygotowanie do tworzenia własnych modeli, wizualizacji a nawet prostych animacji w komputerowym środowisku 3D.

Nazwa Pierwsze zajęcia Miejsce Cena od osoby
szczegóły wkrótceWIT WSISiZ (Newelska 6) brak

Warsztaty Grafiki Cyfrowej to profesjonalnie prowadzone warsztaty, które mają na celu przygotowanie uczestników do tworzenia własnych fotorealistycznie wyglądających wizualizacji przedmiotów, o różnym stopniu skomplikowania.
W tym roku prowadzona będzie tylko grupa podstawowa. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie, jak i na wiele innych znajdziecie w materiale poniżej, jeśli nie macie ochoty oglądać całości, na Youtube jest klikalny spis treści który przekieruje was do wybranego fragmentu. Dowiecie się w nim między innymi jakie materiały będę dla was przygotowywał, oraz zobaczycie przykładowe prace studentów.

Podstawowym pakietem oprogramowania, z którego będziemy korzystać na zajęciach jest Blender 3D. Jest to zaawansowany program do tworzenia oraz edycji grafiki wektorowej 3D, rozpowszechniany nieodpłatnie na podstawie licencji otwartej.

Dlaczego wybraliśmy Blender 3D?

Korzystanie z Blendera 3D nie wymaga wnoszenia opłat licencyjnych, a nie ustępuje on płatnym pakietom na polu tworzenia grafiki wektorowej, bo znacznie został rozwinięty na przestrzeni ostatnich kilku lat.
Dzięki licencji otwartej każdy użytkownik może samodzielnie pobrać oprogramowanie i po zajęciach wykonywać dodatkowe ćwiczenia. Pozwala to uczestnikom warsztatów łatwiej i szybciej  podnosić umiejętności. Dla porównania, cena licencji jednostkowej jednego z najpopularniejszych programów komercyjnych – 3ds Max firmy Autodesk – wynosi prawie 20 000 PLN.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Oferta skierowana jest do wszystkich chętnych, którzy – za przystępną cenę – chcą zespołowo zgłębiać tajniki grafiki wektorowej z pomocą profesjonalnego prowadzącego, bo bardziej ich to motywuje do regularnej pracy niż indywidualne samokształcenie.

Jaki jest rozkład zajęć?

Warsztaty obejmują 15 spotkań uczestników, każde po 3 godz. lekcyjne (3x45 min + przerwy), odbywających się co tydzień w czasie letniego semestru akademickiego.

Zajęcia będą prowadzone raz w tygodniu w godzinach 18:00-21:00

Grupa podstawowa (max. 15 osób)

  • co poniedziałek (start od 3 października 2016 r.)
  • co wtorek (start od 4 października 2016 r.)

Jeśli nie uzbieramy grupy czekamy kolejny tydzień, aż zgłosi się 12 osób.

Na czym pracujemy?

Podstawowym oprogramowaniem jest Blender 3D, ale w ramach zajęć będzie także wykorzystywane oprogramowanie z najnowszych wersji pakietów Adobe CC i Autodesk, dostępnych na uczelni w systemie operacyjnym Windows 7 64 bit.

Warsztaty będą prowadzone w laboratoriach wyposażonych w stacje sieciowe z procesorami Intel Core i5, kartami graficznymi Nvidia GeForce GTX 570 oraz 8 GB pamięci RAM, co zapewnia komfortową pracę nawet przy bardziej złożonych scenach.

Jaka jest cena?

Cena uczestnictwa w warsztatach to 450 PLN od osoby.

PRZY WPŁACIE DO 10 WRZEŚNIA KOSZT CAŁEGO SEMESTRU TO 400 PLN

Pokrywa ona udział w 45 godz. zajęć z prowadzącym oraz materiały dodatkowe i pomoce naukowe regularnie przez niego dostarczane.

Kto prowadzi warsztaty?

Konrad Dylski, absolwent studiów I stopnia na kierunku grafika o specjalności Technologie Multimedialne, który kontynuuje naukę na studiach magisterskich, animator studenckiego koła graficznego.

Najczęstsze pytania

Jak dużo jesteśmy w stanie zrobić?

Wszystko zależy od was, wiem że każdy ma pracę, szkołę i obowiązki ale im więcej prac zrobicie tym lepiej opanujecie zagadnienie. Na zaliczenie będę wymagał stworzenia jednej porządnej wizualizacji, tylko od waszego zaangażowania zależy jak dużo i jak dobre będą.

Po więcej informacji zapraszamy na www.facebook.com/wgcwit/.


Faktury VAT: Skontaktuj się z Kwesturą: kwestura-kasa@wit.edu.pl.

ZAPISZ SIĘ

Rejestracja dostępna jest tylko dla posiadaczy konta w systemie UBIK. Jeżeli nie masz konta UBI załóż je teraz.

Tworzenie konta UBI

Jeżeli posiadasz już konto w UBIK zaloguj się i zarejestruj on-line.

Rejestracja on-line