WIT Akademia - szkolenia kursy warsztaty certyfikaty

Warsztaty Grafiki Cyfrowej 3D - poziom zaawansowany
Podczas warsztatu zaawansowanego skupimy się na tworzeniu realistycznie wyglądających wizualizacji w dwóch środowiskach.

Nazwa Pierwsze zajęcia Miejsce Cena od osoby
szczegóły wkrótceWIT WSISiZ (Newelska 6) brak

Warsztaty Grafiki Cyfrowej to profesjonalnie prowadzone warsztaty, które mają na celu przygotowanie uczestników do tworzenia własnych fotorealistycznie wyglądających wizualizacji przedmiotów, o różnym stopniu skomplikowania.

Podstawowym pakietem oprogramowania, z którego będą korzystać uczestnicy jest Blender 3D. Jest to zaawansowany program do tworzenia oraz edycji grafiki wektorowej 3D, rozpowszechniany nieodpłatnie na podstawie licencji otwartej. Na warsztatach zaawansowanych  będą również zajęcia w środowisku Unreal Engine 4.

Po więcej informacji zapraszamy na www.facebook.com/wgcwit/.

Podczas warsztatu zaawansowanego skupimy się na tworzeniu realistycznie wyglądających wizualizacji w dwóch środowiskach. Pierwszym z nich będzie Blenderowy Cycles i to właśnie nim będziemy się zajmowali przez pierwszą połowę semestru. Pierwszym zadaniem każdego uczestnika kursu będzie stworzenie fotorealistycznej wizualizacji wybranego przez siebie pomieszczenia i na to zajęcie przewiduję okres 7 zajęć. Następnie wchodzimy w zupełnie nowe środowisko, którym jest Unreal Engine 4 i to właśnie nim będziemy zajmować się przez resztę semestru. Tu pojawia się drugie zadanie które przed wami postawię, a będzie nim wizualizacja pomieszczenia w Unreal Engine 4.

Wymagana kwalifikacja od prowadzącego, rejestracja on-line oraz opłata za kurs - 450 zł

Rekrutacja na kurs zaawansowany wymaga przesłania pracy która potwierdzi, że znasz podstawy pracy z Blenderem (nie chodzi o selekcje najlepszych kandydatów, prowadzący chce mieć pewność, że podczas zajęć nie będziecie wracali do podstaw). Prace prześlij na adres: Dylski3d@gmail.com, jak otrzymasz od prowadzącego wiadomość e-mail, że się kwalifikujesz zarejestruj się on-line. Następnie prześlij potwierdzenie wpłaty 450 zł na adres rekrutacji: rekrutacja@wit.edu.pl i czekaj na potwierdzenie od Biura Rekrutacji, że jesteś przyjęty na warsztat.

Szczegóły:

Warsztat  to  15 zajęć, każde po 3 godz. lekcyjne (3x45 min + przerwy)
Grupa zaawansowana startuje w wtorek 24 października.

Zajęcia będą prowadzone raz w tygodniu w godzinach 18:00-21:00
(jednak zastrzegamy, że godzina ta może się zmienić +/- 1h).

Grupa zaawansowana (max. 15 osób)

Jeśli nie uzbieramy grupy czekamy kolejny tydzień, aż zgłosi się 12 osób.

Jaka jest cena?

Cena uczestnictwa w warsztatach to 450 PLN od osoby.

Pokrywa ona udział w 45 godz. zajęć z prowadzącym oraz materiały dodatkowe i pomoce naukowe regularnie przez niego dostarczane

Kto prowadzi warsztaty?

Konrad Dylski, absolwent studiów I stopnia na kierunku grafika o specjalności Technologie Multimedialne, który kontynuuje naukę na studiach magisterskich, animator studenckiego koła graficznego.


< Poziom podstawowy


Faktury VAT: Skontaktuj się z Kwesturą: kwestura-kasa@wit.edu.pl.

ZAPISZ SIĘ

Rejestracja dostępna jest tylko dla posiadaczy konta w systemie UBIK. Jeżeli nie masz konta UBI załóż je teraz.

Tworzenie konta UBI

Jeżeli posiadasz już konto w UBIK zaloguj się i zarejestruj on-line.

Rejestracja on-line