Przygotowanie do egzaminu Certified Professional for Requirements Engineering - Foundation
Certyfikat REQB Foundation Level

Przeznaczenie szkolenia

Szkolenie skierowane do analityków, architektów, projektantów, testerów oraz wszystkich osób przygotowujących się do zdobycia certyfikatu REQB Foundation Level - Certified Professional for Requirements Engineering. Certyfikat ten potwierdza umiejętności określania i opisywania wymagań, oraz przeprowadzania skuteczniej analizy wymagań. Potwierdza również znajomość procesu i procedur inżynierii wymagań, oraz zasady dobrego zarządzania ryzykiem. Osoby posiadające certyfikat REQB są postrzegane postrzegane jako znający standardy i dobre praktyki fachowcy od zarządzania wymaganiami.

Szkolenie realizowane przez trenerów firmy ALTKOM

Przygotowanie do uznanej za międzynarodowy standard certyfikacji ReqB Foundation Level - CPRE.

Tematy szkolenia

1. Wprowadzenie