Przygotowanie do certyfikatu Java SE 7 Programmer I
Oracle Java Programmer 1 (1Z0-803)

Przeznaczenie szkolenia

Szkolenie skierowane jest do programistów chcących uporządkować wiedzę na temat podstaw języka Java i potwierdzić ją certyfikatem Oracle Java Programmer 1 (1Z0-803).

Korzyści wynikające z ukończenia szkolenia

Powtórzenie oraz ugruntowanie wiedzy na temat podstaw języka Java w wersji 7. Przygotowanie do zdania certyfikatu OCAJP7 (1Z0-803).

Oczekiwane przygotowanie słuchaczy

Znajomość podstaw języka Java.